Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nisku

Dotacje unijne

AKTUALNOŚCI:

SPOTKANIE Z DYREKTORAMI

Utworzono dnia 05.06.2014

Logotyp

 

W dniu 04.06.2014r. o godz. 14.00 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Nisku odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu w roku szkolnym 2013/2014.

Na początku spotkania głos zabrał Wicestarosta Powiatu Niżańskiego Pan Sławomir Czwal. Pan Wicestarosta powitał przedstawicieli szkół/przedszkoli biorących udział w projekcie oraz powiedział kilka słów na temat działań już zrealizowanych w projekcie.

P. Anna Banach - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Nisku przekonywała zgromadzonych gości do korzystania z zasobów Biblioteki oraz wyraziła gotowość do podjęcia współpracy ze szkołami/przedszkolami z terenu powiatu niżańskiego w zakresie przeprowadzania szkoleń dla nauczycieli, spotkań dla uczniów itp. Pracownicy Biblioteki przygotowali listę pozycji związanych z tematami RPW wybieranymi w tym roku przez szkoły, które mogą być przydatne w pracy nauczycieli.

P. Dorota Rabińska - dyrektor Poradni oraz p. Marzena Harasiuk - koordynator projektu krótko podsumowały stan realizacji projektu w roku szkolnym 2013/2014. Dyrektorzy szkół nie mieli uwag, co do jakości organizacji szkoleń/warsztatów oraz współpracy z SORE. Każdy z dyrektorów otrzymał harmonogram działań na przyszły rok szkolny dotyczący m.in opracowania i wdrażania RPW oraz organizacji sieci współpracy i samokształcenia.

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE

Utworzono dnia 27.05.2014

Logotyp

ZAPROSZENIE

 

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku zaprasza dyrektorów szkół biorących udział w projekcie "Niżański program wspierania szkół", Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na spotkanie w dniu 04.06.2014r. (środa) o godz. 14.00 w siedzibie Poradni, a dokładnie w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej na parterze.

Podczas spotkania omówione zostaną działania zrealizowane w roku szkolnym 2013/2014 oraz przedstawiony zostanie plan pracy na rok szkolny 2014/2015.

OŚWIADCZENIE - SIECI

Utworzono dnia 16.05.2014

Logotyp

OŚWIADCZENIE

DOTYCZĄCE SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA

 

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku oświadcza, że planowany termin rozpoczęcia spotkań w ramach sieci to wrzesień 2014r.

 

Szczegóły w załączniku.

REKRUTACJA DO SIECI

Utworzono dnia 24.02.2014

Logotyp

REKRUTACJA DO SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA

 

Na podstawie złożonych deklaracji przez nauczycieli i dyrektorów szkół wybrano 4 tematy sieci współpracy i samokształcenia:1. Skuteczne sposoby zachęcania uczniów do czytania.2. Jak rozwijać twórcze myślenie uczniów?3. Promocja i budowanie wizerunku placówki.4. Praca z nowoczesnymi technologiami TiK (rok I) - bezpieczny Internet

 

Do 28.02 trwa rekrutacja osób do 4 powyższych sieci współpracy i samokształcenia. Do każdej z nich można zgłaszać po jednej osobie ze szkoły/przedszkola.

Naszym celem jest zaangażowanie do pracy sieci nauczycieli/dyrektorów z jak największej liczby szkół.
Jeżeli okaże się, że z którejś ze szkół nie będzie chętnych nauczycieli/dyrektorów do pracy sieci, będzie istniała możliwość zgłoszenia dodatkowych osób.Wypełniony załącznik nr 4a należy przesłać na adres projekt.pppnisko@onet.pl
Przedłużono rekrutację uczestników do sieci do dnia 07.03.2014r. (piątek)

Załącznik nr 4a można składać osobiście w Biurze Projektu lub drogą e-mailową na adres projekt.pppnisko@onet.pl

ZMIANY DO REGULAMINU

Utworzono dnia 24.02.2014

Logotyp

ZMIANY DO REGULAMINU REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Z dniem 19.02.2014r. wchodzą w życie zmiany do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Niżański program wspierania szkół", Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół.

 

Szczegóły w załączniku.

SPOTKANIE DYREKTORÓW SZKÓŁ

Utworzono dnia 29.10.2013

Logotyp

SPOTKANIE DYREKTORÓW SZKÓŁ

W dniu 29.10.2013r. o godz. 14.00 w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku odbyło się spotkanie dyrektorów placówek zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Niżański program wspierania szkół". Na spotkaniu obecny był także pan Wicestarosta Sławomir Czwal, który powitał zgromadzonych gości, a także pogratulował p. Dyrektor Poradni otrzymania dofinansowania do projektu. Pani Monika Flisiak - SORE w kilku słowach przybliżyła główne założenia projektu.

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny