Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nisku

SPOTKANIE Z DYREKTORAMI

Utworzono dnia 05.06.2014

Logotyp

 

W dniu 04.06.2014r. o godz. 14.00 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Nisku odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu w roku szkolnym 2013/2014.

Na początku spotkania głos zabrał Wicestarosta Powiatu Niżańskiego Pan Sławomir Czwal. Pan Wicestarosta powitał przedstawicieli szkół/przedszkoli biorących udział w projekcie oraz powiedział kilka słów na temat działań już zrealizowanych w projekcie.

P. Anna Banach - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Nisku przekonywała zgromadzonych gości do korzystania z zasobów Biblioteki oraz wyraziła gotowość do podjęcia współpracy ze szkołami/przedszkolami z terenu powiatu niżańskiego w zakresie przeprowadzania szkoleń dla nauczycieli, spotkań dla uczniów itp. Pracownicy Biblioteki przygotowali listę pozycji związanych z tematami RPW wybieranymi w tym roku przez szkoły, które mogą być przydatne w pracy nauczycieli.

P. Dorota Rabińska - dyrektor Poradni oraz p. Marzena Harasiuk - koordynator projektu krótko podsumowały stan realizacji projektu w roku szkolnym 2013/2014. Dyrektorzy szkół nie mieli uwag, co do jakości organizacji szkoleń/warsztatów oraz współpracy z SORE. Każdy z dyrektorów otrzymał harmonogram działań na przyszły rok szkolny dotyczący m.in opracowania i wdrażania RPW oraz organizacji sieci współpracy i samokształcenia.

ZAŁĄCZNIKI:

  • harmonogram.pdf
    Utworzono dnia 20.04.2020, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny